Otevírací doba
PONDĚLÍ     
08:00 - 17:00
ÚTERÝ
11:00 - 18:00
STŘEDA
08:00 - 17:00
ČTVRTEK
11:00 - 18:00
PÁTEK
ZAVŘENO

 

 

Rychlý kontakt
+420 / 733 166 877
 
 


MIKROMASÁŽNÍ KALHOTY

MIKROMASÁŽNÍ KALHOTY PROTI CELULITIDĚ

SILVER WAVE CORSARO

Kalhoty korzárové délky jsou ideální pro sportovní aktivity jak v tělocvičně, tak venku. Jemné a pohodlné, vhodné též k celodennímu nošení. Jsou vyrobené ze speciálních antibakteriálních vláken, které díky trvalému uvolňování iontů stříbra, udržují biologickou rovnováhu pokožky, její přirozené dýchání a zabraňují vzniku nepříjemných pachů. Speciální vlnkovitá 3D struktura pleteniny provádí jemnou a účinnou mikromasáž pokožky a aktivuje její mikrooběh a účinně tak působí proti celulitidě a pokožce s „pomerančovou kůží“. Hygienický bavlněný klínek a ploché švy.

 Velikosti: S, M, ML, L, XL, XXL

SILVER WAVE LONG

Pohodlné e elegantní kalhoty v délce ke kotníkům. Snadno se navlékají a jsou vhodné k celodennímu nošení pod vrchními oděvy, jako účinný pomocník při léčbě celulitidy. Speciální vlnkovitá 3D struktura pleteniny provádí jemnou a účinnou masáž pokožky, posiluje pokožku a formuje postavu. Ideální pro sportovní aktivity jak v tělocvičně tak venku. Zvyšují účinek fyzického cvičení a prodlužují výsledky. Jsou vyrobené ze speciálních antibakteriálních vláken s ionty stříbra, které zachovávají biologickou rovnováhu mikroflóry pokožky a umožňují její přirozené dýchání. Trvalé uvolňování iontů stříbra zabraňuje přemnožení mikroorganismů na tkanině a předchází tak vzniku nepříjemných pachů. Hygienický bavlněný klínek a ploché švy.

Velikosti: S, M, ML, L, XL, XXL

SILVER WAVE ABDOMINAL BAND

Jedná se o jemný elastický pás pro břišní partie z patentované 3D vlnkovité pleteniny. Využívá přirozeného pohybu těla k účinné mikromasáži pokožky a ke stimulování jejího mikrooběhu, což podporuje odvádění tuků a přebytečných tekutin. Stahovací účinek pásu tlumí pocit hladu. Pás poskytuje výbornou oporu zad v bederní oblasti a tvaruje boky a bříško.

Využívá přirozeného pohybu těla k účinné mikromasáži pokožky a ke stimulování jejího mikrooběhu, což podporuje odvádění tuků a přebytečných tekutin. Stahovací účinek pásu tlumí pocit hladu. Pás poskytuje výbornou oporu zad v bederní oblasti a tvaruje boky a bříško. Běžně jsou na skladě i v barvě Noisette.

Fotogalerie