Otevírací doba
PONDĚLÍ 08:00 - 18:00
ÚTERÝ 10:00 - 19:00
STŘEDA 08:00 - 18:00
ČTVRTEK 10:00 - 19:00
PÁTEK 08:00 - 18:00
   
Rychlý kontakt
+420 / 733 166 877
 
 


Magnetoterapie

NOVINKA V NAŠEM STUDIU   - MAGNETICKÉ ŠPERKY A POMŮCKY 

                                              -  MASÁŽE POMOCÍ MAGNETICKÉHO SRDÍČKA

POMÁHAJÍ PŘI:

 • Rozšířuje cévy                      

 • Tlumí bolest 

 • Má rotizánětlivé účinky

 • Uvolňuje svaly

 • Zrychluje hojení (kostí, svalů, vazů, kůže)

 • Působí proti otokům

 

MAGNETICKÉ ŠPERKY NEJSOU ZDRAVOTNÍMI POMŮCKAMI, ale nošení magnetických šperků POMÁHÁ na:

 • špatná cirkulace krve

 • bolesti zad a kloubů

 • artritida

 • migréna

 • stres a únavan

 • nervozita a nespavost

 • tenisový a golfový loket

 • menstruační bolesti

Zmenšuje či úplně odstraňuje bolest.

Magnetické pole totiž ovlivňuje především silná nervová vlákna a omezuje přenos bolestivých vjemů z nervových zakončení do centrální nervové soustavy.
Navozuje rozšíření krevních cév. V aplikované oblasti během několika minut. Při opakovaných aplikacích se efekt urychluje a prodlužuje. Má protizánětlivý efekt. A to jak u akutních, tak i u chronických zánětů.
Zmenšuje otoky.
Podporuje látkovou výměnu. Zlepšuje detoxikační procesy v organismu.

Jsou-li buňky vystaveny působení magnetu o indukci 300 a více gauss, přijímají jeho polarizaci. Na základě zmíněného principu je patrné, že buňky mohou být zmagnetizovány. Na této bázi dochází k elektromagne­tickým a biochemickým změnám v buňkách, a tím k příznivému ovlivnění systému kostního, svalového, imunologického, hormonálního, kardiovaskulárního, zažívacího a nervového. Vlivem aplikovaného magnetického pole dochází k pozitivním biologickým změnám ve tkáních, které je možno využít při odstranění řady potíží.

 

PŘÍVĚSKY

Magnetoterapeutické přívěsky tlumí bolest, zlepšují prokrvení a okysličení krve a stimulují imunitní systém. U astmatiků zmírňují intenzitu záchvatů a prodlužují intervaly mezi záchvaty. Dalším příjemným zjištěním je taktéž pomoc při odstranění bolesti hlavy a migrén.Magnetické přívěsky se nosí v kombinaci s řetízky kde v každém uzávěru je taktéž umístěn magnet na stimulaci a pomoci při odstranění bolestí hlavy a strnulosti šíje.

NÁRAMKY

Magnetoterapeutické náramky příznivě ovlivňují krevní oběh, přispívají ke stabilizaci krevního tlaku, pomáhají při okysličení krve, snižování únavu, tlumení bolesti v oblasti zápěstí. Náramky se nejčastěji vyrábějí jako pružinové nebo otevřené obroučky z ušlechtilých odlehčených ocelí, přizdobené zlatem a zirkony. Intenzita magnetického pole je 1200 gaussů na jeden magnetický disk. Použitý materiál Neodymium. Magnetoterapie je jednou z nejstarších forem fyzikální terapie. Protizánětlivý, hojivý, regenerační, protiotokový, podporující imunitní systém. Náramky se staly populárními na celém světě, hlavně ve Francii, Itálii, Švýcarsku a USA. Nosili je prominenti jako například anglická královna Elizabeth, Coco Chanel, Baronne Guy de Rothschild, Pierre Cardin atd. V sedmdesátých letech se náramky staly velmi módní a vyhledávanou značkou v USA. 

NÁHRDELNÍKY A ŘETÍZKY

Magnetoterapeutické náhrdelníky a řetízky uvolňují napětí Šíjového svalstva, tlumí bolest, zlepšují prokrvení a okysličení krve, a stimulují imunitní systém. Příjemným zjištěním je taktéž pomoc při odstranění bolesti hlavy a migrén díky magnetu umístěnému u uzávěru každého náhrdelníku, řetízku. Aby byla tato i kombinovaná terapie úspěšná, musí se náhrdelníky, řetízky nosit co nejblíže ke kůži a ne na vnějších částech oděvu.

Katalog výrobků pro objednávku v našem studiu: