Otevírací doba
PONDĚLÍ     
08:00 - 17:00
ÚTERÝ
11:00 - 18:00
STŘEDA
08:00 - 17:00
ČTVRTEK
11:00 - 18:00
PÁTEK
08:00 - 17:00 

 

 

Rychlý kontakt
+420 / 733 166 877
 
 


BODY DETOX

BODY DETOX MARY STAGGS DETOX

REVOLUČNÍ DETOXIKAČNÍ METODA K UPEVNĚNÍ VAŠEHO ZDRAVÍ

Detoxikační metoda, představující moderní, velice účinný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů a jak uvést naše energetické pole opět do rovnováhy.

POUŽITÍ

 • jako detoxikaci organismu
 • reventivně pro upevnění tělesné a duševní odolnosti organizmu 
 • při respiračních onemocněních a nastupující chřipce
 • při akutních i chronických hepatitidách
 • při oběhových problémech
 • při potížích se zažíváním
 • potížích souvisejících se stresem
 • při infekci močových cest
 • při ženských problémech
 • zánětech kloubů
 • revmatických potížích

Pojem detoxikace znamená čištění nebo odstranění jedovatých  a škodlivých látek. Detoxikace je prostředkem obnovení rovnováhy v těle. Při provádění detoxikace se regenerují samoléčící schopnosti lidského organismu. Při správném způsobu detoxikace dochází k uvolnění nahromaděných toxinů. Tyto toxiny se přirozenými cestami dostávají z těla a člověku se navrací zdraví. 

V dnešní „moderní“ době jsme se velice vzdálili přírodě. Každý den jsme vystavováni nesčetnému množství škodlivých vlivů, které se významně podepisují na našem zdraví. Ať už jde o špatnou vodu a stravu, znečištěný vzduch, elektromagnetický smog nebo stres. Všechny tyto vlivy způsobují, že do našeho těla proniká čím dál více toxinů a škodlivin a tím vzniká nárůst únavy, zdravotních potíží a civilizačních chorob. Řešením tohoto problému  se v poslední době stala  elektrolytická iontová detoxikace pomocí detoxikačního přístroje Mary Staggs Detox jako naprosto bezpečný, velice účinný, jednoduchý a levný způsob, jak zbavit buňky toxinů a uvést naše energetická pole opět do rovnováhy.  Jde o zcela nový typ komplementární terapie pomocí speciální detoxikační koupele nohou: když ponoříte nohy do ionizované vodní lázně a dostanou se do kontaktu s bioenergetickým polem, začíná v těle přirozená detoxikace a celková regenerace organismu. Detoxikace respektuje principy tradiční i klasické medicíny.  Prostřednictvím bioenergetického pole se harmonizuje a vyvažuje buněčná energie, takže jednotlivé tělesné buňky mohou fungovat efektivně, naplno přijímat živiny a vylučovat toxiny. Detoxikační kúru pomocí detoxikačního přístroje Mary Staggs Detox doporučujeme podpořit pitím čisté vody, případně bylinnými čaji.

Před detoxikací je potřeba si připomenout zásady, principy a doporučení, která je dobré vědět a zajistit, aby byla terapie pomocí přístroje Mary Staggs Detox maximálně účinná. Mj. odložit veškeré kovové předměty a předměty vyzařující jakékoli elektromagnetické pole, např. mobilní telefon, nebýt pod vlivem alkoholu, min. půl hodiny před detoxikací nekouřit, při detoxikaci pít hodně vody a maximálně relaxovat. Dále je velice důležité se seznámit s kontraindikacemi této metody. Pokud je vše v pořádku, dá uživatel své nohy do lázně s teplou vodou, nastaví se čas, po který bude kúra probíhat.

Během detoxikace mohou lidé pociťovat nejrůznější pocity. Někteří, zvláště pak více citliví lidé, cítí lehké mravenčení, nebo píchání na ploskách nohou. Většina lidí však cítí pouze velmi příjemnou teplou lázeň. Následně po aplikaci detoxikační lázně se lidé cítí obvykle velice dobře, odpočatě s pocitem lehké ospalosti. Tento pocit je podobný jako při návštěvě sauny či masáže. Určitá skupina lidí popisuje velký přísun energie, cítí se značně osvěžení a v plné síle. Těmto lidem se nedoporučuje aplikovat detoxikační koupel ve večerních hodinách. U velice malé části lidí může nastat subjektivní zhoršení jejich stavu, mohou krátkodobě cítit nevolnost a lehké bolesti. Tento jev je způsoben tím, že jejich tělo začalo řešit skryté problémy, přechozené, chronické nebo právě začínající nemoci. Po odeznění tohoto subjektivního zhoršení (2 hod. až 1 den), nastává naopak velice výrazné zlepšení a pocit zdraví a síly. Pro urychlení tohoto procesu se doporučuje hodně pít.

KONTRAINDIKACE

Ten kdo má v těle nějaký implantát fungující na baterie, jako je například kardiostimulátor. Obyčejný kovový implantát nevadí, pokud není voperován do ruky či nohy nebo do jiné části těla, přímo ponořené do lázně. Dále by tento přístroj neměli užívat lidé, kteří berou léky na úpravu srdečního rytmu nebo kteří trpí hemofilií, potom epileptici a osoby s transplantovanými orgány nebo bypassem, které mají předepsány léky proti odmítavé reakci organismu. Rovněž lidé užívající dlouhodobě léky k udržení základních životních funkcí. Neměly by jej používat ani těhotné ženy, protože přístroj Mary Staggs Detox je určen pro práci pouze s jedním bioelektrickým systémem, neboť každý systém má svoje osobité vlastnosti. V případě těhotných žen existují dvě bioelektrická pole, která se mohou vzájemně ovlivňovat.

Detoxikační koupel také nepoužívejte při akutních stavech těchto nemocí:

Oblast hlavy: všechna mozková postižení včetně Alzheimera, poškozené oční pozadí, úrazy krční páteře, vyhřezlé plotýnky
Oblast hrudi: tuberkulóza, opakovaně přechozené zápaly plic, rakovina v této oblasti
Břišní dutina: vážná vředová onemocnění žaludku a dvanácterníku, všechny koliky (žlučníku, ledvin, střev)
Oblast pánevního dna: všechny čerstvě vyoperované ženské orgány (vaječníky, děloha, vejcovody) a u mužů čerstvě vyoperovaná prostata - do doby než se organismus konsoliduje
Nohy: trombózy a těžké křečové žíly (hrozí nebezpečí embolie)

Obecně lze říci, že léky na stimulaci imunitního systému, regulaci určitého nedostatečně fungujícího orgánu nebo na povzbuzení detoxikace jsou považovány za kompatibilní s iontovou koupelí.  Jste-li ovšem na pochybách, poraďte se s lékařem.

Nabízíme výhodnou pernamentku na 5 aplikací za 600Kč

Fotogalerie