Otevírací doba
PONDĚLÍ     
08:00 - 17:00
ÚTERÝ
11:00 - 18:00
STŘEDA
08:00 - 17:00
ČTVRTEK
11:00 - 18:00
PÁTEK
ZAVŘENO

 

 

Rychlý kontakt
+420 / 733 166 877
 
 


KARDIOZÓNA

Kardiozónu lze využívat samostatně nebo jako součást permanentky na :
VacuShape, Fiveriders, ActiveBelly
  •  Cross trenažér                                                     
  •  Běžecký trenažér                                                                 
  •  Veslařský trenažér                                        

                                                                

BĚŽECKÝ TRENAŽER

Běžecké trenažery patří k nejúčinějším prostředkům pro trénink kondice a celého kardiovaskulárního systému, běh má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků. Jedná se o jeden z nejpřirozenějších pohybů pro člověka. Trénink chůze nebo pomalého běhu je vhodný především pro starší, netrénované osoby nebo osoby s nadměrnou hmotností.

VESLOVACÍ TRENAŽER

Veslování patří bezesporu k jednomu z nejefektivnějších způsobů na procvičení všech svalových skupin. Zatěžuje svaly zad, rukou, nohou, hýždí a hlavně jako jeden z mála oblast břišních svalů a bederní páteře. I proto je tento stroj oblíben mezi lidmi se sedavým zaměstnáním, kteří mají problémy s bolestmi zad. Již po 14-ti dnech pravidelného tréninku je znatelné výrazné zlepšení.

CROSS TRENAŽER 

Trénink na eliptických trenažerech vede k efektivnímu posílení všech svalových skupin a ideálním způsobem podporuje látkovou výměnu a krevní oběh. Díky plynulému eliptickému pohybu nedochází k přetěžování kloubů, zatíženy jsou jak nohy, boky a hýždě, tak i při zapojení rukou ramena, paže a zádové svaly. Pravidelný trénink na eliptiku má pozitivní vliv na krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, zvyšuje vitální kapacitu plic a podporuje spalování tuků.